Szanowni Państwo,

Nadeszła chwila, aby podjąć ostateczną decyzję co do tegorocznej organizacji konkursu CLICKONMANIAC. Po wielu debatach, mailach od Państwa, analizie argumentów za i przeciw, ostatecznie informujemy, że ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację zagrożenia  epidemiologicznego postanawiamy ZREZYGNOWAĆ z organizacji konkursu w roku szkolnym 2020/2021.

Przygotowywaliśmy wariant organizacji konkursu pod rygorem sanitarnym, ale ostatecznie nie weźmiemy odpowiedzialności za ewentualne przypadki zachorowań i powiązania ich z udziałem w konkursie na etapie międzyszkolnym i wojewódzkim. Priorytetem dla nas jest zdrowie nas wszystkich oraz zapewnienie prawidłowego przebiegu konkursu, a w danej sytuacji nie jesteśmy w stanie tego zapewnić.

W odpowiedzi na propozycję organizacji wszystkich etapów w szkołach macierzystych, informujemy, że nie przewidujemy takiej zmiany w Regulaminie, gdyż obawiamy się podważania zasad obiektywnego oceniania  i odwoływania się od wyniku. Nie weźmiemy odpowiedzialności za zdarzenia, na które nie mamy wpływu.

Dziękujemy za liczne maile, słowa wsparcia, cenne wskazówki i ofertę współpracy. W związku z tak dużym zainteresowaniem naszym konkursem, uspokajamy, że nie REZYGNUJEMY całkowicie z organizacji naszego konkursu. Gdy sytuacja ulegnie stabilizacji, powrócimy ze zdwojoną siłą i nowymi pomysłami.

Co teraz? Zapraszamy wszystkich entuzjastycznych nauczycieli do współpracy w opracowywaniu zestawów konkursowych poprzez nadsyłanie swoich propozycji autorskich zadań. Z naszej strony gwarantujemy stosowne zaświadczenie dla tych z Państwa, którzy są w trakcie awansu zawodowego i zgłaszali chęć takiej współpracy.

Let`s stay in touch ;)