Jesteśmy już po II etapie XVI edycji naszego konkursu. Cieszymy się, że dzięki tak owocnej współpracy z zaprzyjaźnionymi szkołami, w których odbył się etap okręgowy, eliminacje przebiegały bez problemu. Organizatorzy pragną złożyć ogromne wyrazy podziękowania dla wszystkich Przewodniczących Komisji Konkursowych i pozostałych nauczycieli, którzy podeszli do swojego zadania profesjonalnie zgodnie z deklaracją złożoną na początku roku szkolnego. Praca z takimi partnerami to czysta przyjemność.

Obecnie trwają prace logistyczne po II etapie - wszystkie prace zostały już sprawdzone i zweryfikowane. Czekamy, aż dotrą do nas dokumenty ze wszystkich okręgów, abyśmy mogli dokonać ostatecznej weryfikacji, tzn. ujednolicić wszystkie poprawne odpowiedzi ucznia, które nie były ujęte w arkuszu odpowiedzi.

Zgodnie z regulaminem, wyniki zostaną opublikowane na naszej stronie nie później niż 14 dni po przeprowadzeniu konkursu. Pragniemy, aby weryfikacja była procesem przeprowadzonym bez zbędnego pośpiechu.