opublikowane 17.06.2026r. godz 21:00

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie na uroczyste rozdanie nagród. Dzisiejsza Państwa obecność jest dla nas wyrazem szacunku do naszej ciężkiej pracy i było nam niezmiernie przyjemnie wspólnie celebrować zakończenie tej jubileuszowej edycji w tak miłej atmosferze.

Jednoczesnie informujemy, że nagrody książkowe, dyplomy Laureatów oraz zaświadczenia dla Finalistów czekają na odbiór w naszym sekretariacie do końca roku szkolnego. Istnieje również możliwość wysyłki dokumentów na koszt odbiorcy po wcześniejszym kontakcie mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   i ustaleniu szczegółów wysyłki.

Nagrody nieodebrane przechodzą na poczet przyszłorocznej edycji konkursu.

Organizatorzy.