ROZDANIE NAGRÓD - XV edycji w roku szkolnym 2018/2019 -  termin został ustalony

 

 Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród w tegorocznej jubileuszowej edycji naszego konkursu, które odbędzie się

11 czerwca 2019r. o godz. 11.00 w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu przy ul. Odrodzenia 9.

Podczas uroczystej gali rozdawane będą nagrody książkowe + dyplomy dla Laureatów wraz z listem gratulacyjnym dla nauczyciela przygotowującego do konkursu, a także zaświadczenia dla nauczycieli za organizację II etapu, układanie pytań.

Pozostałe zaświadczenia (dyplomy dla finalistów, podziękowanie za prace w komisji konkursowej) będą do odbioru przed / po uroczystości przy stoliku organizatora.

Odbiór nagród tylko w dniu konkursu. Każdy uczestnik potwierdza odbiór nagrody własnym podpisem. W przypadku nieobecności ucznia, nagrodę może odebrać przedstawiciel ze szkoły, taki fakt należy również odnotować podpisem. Ze względów organizacyjnych i formalnych nie wysyłamy nagród pocztą. Nagrody nieodebrane wracają do wydawnictwa. W późniejszym czasie możliwy jest odbiór wyłącznie zaświadczeń / dyplomów.

Zmiana miejsca uroczystości jest podyktowana faktem, iż nasza szkoła przechodzi gruntowną termomodernizację, a także zmieniana jest nawierzchnia ulicy B.Prusa. Dojazd do szkoły jest niemożliwy. Mamy nadzieję, że Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu będzie dogodnym dla Państwa miejscem i w miarę możliwości wszyscy zaszczycie nas swoją obecnością.

Przypominamy, iż po zakończonej uroczystości będą wykonywane zdjęcia pamiątkowe na naszą stronę internetową oraz do lokalnej prasy.

Serdecznie zapraszamy,

Organizatorzy

Załączniki:
Pobierz plik (wyniki_ IIIetap_2018_2019.xls)wyniki_ IIIetap_2018_2019.xls[ ]130 kB