Oferta współpracy!

W związku z rosnącym zainteresowaniem naszym konkursem zarówno ze strony uczniów jak i nauczycieli, wychodzimy z propozycją współpracy przede wszystkim z nauczycielami realizującymi staż zawodowy, jak również z naszymi doświadczonymi koleżankami i kolegami, którzy zechcą podzielić się z nami swoim doświadczeniem zawodowym i pomysłem.

Każdy, kto chciałby przyczynić się do wspólnego sukcesu konkursu CLICKONMANIAC, może wziąć aktywny udział w przygotowywaniu zestawu pytań.

Zainteresowani nauczyciele proszeni są o zgłoszenie swojego udziału na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przykładowe zadania konkursowe, z dokładnym określeniem poziomu, poleceniem oraz informacją o pochodzeniu ewentualnie wykorzystanych materiałów prosimy przesyłać na nasz e-mail.

Mając na uwadze prawa autorskie, autor ćwiczenia ponosi odpowiedzialność za pochodzenie materiałów wykorzystywanych przy układaniu pytań i ewentualne konsekwencje związane z oskarżeniem o plagiat. Aby wszystko było zgodne z prawem, każde zadanie powinno być podpisane przez autora imieniem i nazwiskiem, według następującego wzoru:

np." Prepared by Barbara Rybczyńska" - jeżeli zadanie w całości zostało wymyślone przez autora

"Prepared by Barbara Rybczyńska (adapted from Click on 1 by Express Publishing) - jeżeli zadanie częściowo zostało zmienione

"Prepared by Barbara Rybczyńska (taken from Click on 1 by Express Publishing) - jeżeli ćwiczenie w całości zostało zaczerpnięte z jakiegos źródła

"Picture taken from Click on 1 by Express Publishing) - jeżeli korzystamy z obrazka, zawsze należy podać źródło pochodzenia.

Organizator pozostawia sobie prawo wyboru nadesłanych ćwiczeń. Wszyscy nauczyciele, bez względu na fakt, czy podane zadania zostaną wykorzystane, czy nie, otrzymają dodatkowe zaświadczenie oraz upominek od sponsora.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Mamy nadzieję, iż przyniesie ona obustronne korzyści.

Organizatorzy